NIECHCEMISIENIZM , czyli stara-nowa filozofia!
Zrobiłam sobie to zdjęcie, kiedy nagrywałam we wtorek szałowy i 'fajowy' cover piosenki:
SPYAIR - 虹 . . . ,
a dokładniej kiedy po dwudziestym razie nadal się myliłam xD To było masakracyjne! Wiedziałam, że będzie ciężko no, ale bez przesady! Mam pewne granice cierpliwości xD Może jakoś nadludzko ten cover nie wyszedł no, ale! Po tylu razach to już i świnia by nie mogła xDD A z resztą... Ja tu się tak produkuję, poddaję się samokrytyce, ale być może Wam się to wykonanie spodoba... Oceńcie sami (tylko nie zbyt surowo xD proszę xD )
(Za wszelkie głupie miny przeprasza, ale to jest silniejsze ode mnie i należy do mojego Persönlichkeit)
; DD
Tak, więc po małym poszpanowaniu gitarą i językiem niemieckim wypadałoby napisać co Barbara robiła przez ostatnie kilkanaście dni. Otóż nie wiem czy to będzie dla wszystkich ewentualnych czytelników wystarczająco interesujące, ale moja egzystencja wyglądała dosyć stabilnie, żeby nie powiedzieć monotonnie. Już mi brakuje wakacji, tego wspaniałego czasu lenistwa kiedy nie muszę w piątek planować 'co Barbara musi zrobić w sobotę, niedzielę i inne dni tygodnia, żeby ze wszystkim się w miarę wyrobić'. Istne fatalitiii end masakrejszyn! I jeszcze ta pogoda -___- O ile dzisiaj jeszcze była znośna, o tyle kilka rzeczy zaczyna mnie martwić. I to już tak na poważnie. 1) mam ochotę włączyć sobie grzejniczek; 2) rano już leci para z buzi! No ja się pytam: jak tak można! D :
Ale i tak w sumie najgorsze przed nami: zima 2013!!
Jednak coś trzeba na to poradzić i nie dać się jesiennemu pesymizmowi! Co z tym robi Barbara? ... Barbara sobie rysuje : D tak, taaak... Udało się! Wykonałam kolejny rysunek!
○ ○ ○ Mam nadzieję, że się podoba ; DD ○ ○ ○
Może nie wyszło perfekt, ale i tak w sumie ludzi jako ludzi-ludzi rysuję dopiero od stycznia 13', więc (przynajmniej moim zdaniem) idzie mi coraz lepiej. Swoją drogą. Ci którzy mnie znają, albo przynajmniej mają w znajomych wiedzą, że za każdym razem, gdy kończę rysować jakikolwiek rysunek wrzucam na facebook'a (do albumu: 'rysunki-ćwiczenia : )' ) serię zdjęć typu 'step-by-step'. Po pierwsze wygląda to ciekawiej, kiedy każdy 'ludź' może prześledzić jak bardzo zmieniała się jedna kartka papieru A4 na przestrzeni około 8-9 godzin. Ale do czego zmierzam! A do tego, że kiedy praca jest już skończona to tylko garstka wybrańców 'lubi to'... Ale kto jest w tej garstce? Zazwyczaj ludzie, których w życiu na oczy nie widziałam, ale zaprosili mnie do znajomych ze względu na liczne facebook'owe strony typu FC Mizuki Nan'y lub nieoficjalny page SPYAIR. Chodzi o to, że oni są tak jakby bardziej EKSPRESJONISTYCZNI w swoim zachowaniu. Jak im się coś podoba to klikają to 'like' jak szaleni : )) Ja na prawdę nie oczekuję od kogokolwiek, żeby chełpił moją małą 'twórczość', ale to trochę śmieszne przy stanie: 170 znajomych z czego większość jest z Polski, ale i tak w tej małej 'elicie' znajdują się w 90% osoby spoza kraju xDD No, ale to takie moje niewinne rozkminy xD Ja tam swoje robię dalej i już ^__- jeszcze się kiedyś ludzie będą przekrzykiwali o moje rysunki/obrazy lub Bóg jeden wie co jeszcze xD (taki mały żarcioszek...).
Nie chcąc jednak przynudzać Wam zbyt mocno zmienię temat na... SPYAIR xD tak taaak, nikt by nie zgadł! W sumie to 'kto by się spodziewał' ; D ?
Niektórzy mogą pomyśleć 'co nowego jeszcze można o nich powiedzieć?'. A no można. Z takich najważniejszych informacji to:
1) Pewnego pięknego (nie pamiętam, czy 'słonecznego'...) dnia moja komórka stwierdziła, ze czas na mały newsletter z twittera... A wśród nich było m.in. zdjęcie owe:
(source: https://twitter.com/IKESPYAIR )
Ale Barbara stwierdziła, że IKE-san coś zbyt ciemne te włosy pod swym zacnym kapelusikiem ma... Tak więc nie czekając ani chwili przybliżyła focię do (chyba) 200%+... Jednak nie dowierzając swoim oczętom stwierdziła, że za długo siedziała przy komputerku... Ale, ale, ale... Kilka godzin później komórczyna ma znowu brzdęknęła i przyszło kolejne powiadomienie, a w nim 'deal' miesiąca: IKE-san jednach się farbnął... he he he... jednak mam tego szpiegowskiego gena xD Tak, więc nie przedłużając zbyt mocno, tak oto wygląda 29-letni Japończyk z prefektury Aichi...
(source: https://twitter.com/IKESPYAIR )
; )))
A na zakończenie dzisiejszego posta dorzucę jeszcze jednego 'njusa' dot. SPYAIR : )
Zespół wczoraj opublikował półtora minutową wersję swojej najnowszej piosenki zatytułowanej 'JUST ONE LIFE'! Gdzie możecie ją odsłuchać? Najprostsza droga to odwiedzenie oficjalnej strony: http://spyair.net/ : )
Zespół wczoraj opublikował półtora minutową wersję swojej najnowszej piosenki zatytułowanej 'JUST ONE LIFE'! Gdzie możecie ją odsłuchać? Najprostsza droga to odwiedzenie oficjalnej strony: http://spyair.net/ : )
Ja tymczasem się żegnam i zapraszam do śledzenia twittera zespołu i poszczególnych 'members'ów' : )
☆~ バルバラ ~☆
( ☆~ basia-chan ~☆ )
( ☆~ basia-chan ~☆ )


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz